Ними гордиться наша школа

2018/2019 н. р.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Англійська мова

Левенець Анастасія 8 клас - 9 місце (Федор О. О.)

Возна Вікторія 9 клас - 2 місце (Шуя В. М.)

Солтис Ірина 11 клас - 5 місце (Федор О. О.)

Географія

Буцій Богдан 8 клас - 7 місце (Сава В. Р.)

Возна Вікторія 9 клас - 1 місце (Сава В. Р.)

Образотворче мистецтво

Бойко Дарина 7 клас - 8 місце (Шабатівська Г. Б.)

Математика

Зарічна Ірина 6 клас - 6 місце (Коробій Н. М.)

Рогатинська Діана 7 клас - 6 місце (Коробій Н. М.)

Зарічна Джулія 8 клас - 10 місце (Джуган М. В.)

Малайна Вікторія 10 клас - 8 місце (Коробій Н. М.)

І етап конкурсу "Акорди творчості"

Рогатинська Діана 7 клас - 1 місце (Павук О. М.)

ІХ міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевчанка

Солтис Ірина 10 клас - 4 місце (Павук О. М.)

Задорожна Ірина 9 клас - 10 місце (Бутрин О. Є.)

Зарічна Джулія 8 клас - 10 місце (Білінська М. В.)

Рогатинська Діана 7 клас - 5 місце (Павук О. М.)

Сигіль Ольга 5 клас - 8 місце (Бутрин О. Є.)


2017/2018 н.р.

XVIIІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика ІІІ етап (обласний)

/Files/images/prizeri/5.jpg

Возна Вікторія - ІІІ місце (Бутрин О. Є.)

Всеукраїнські учнівські олімпіади ІІІ етап

Географія

Возна Вікторія 8 клас - диплом ІІІ ступеня (Сава В. Р.)

Біологія

Возна Вікторія 8 клас - диплом І ступеня (Рогатинська Я. М.)

Всеукраїнські учнівські олімпіади ІІ етап

та конкурси 2017/2018 н. р.

Образотворче мистецтво

/Files/images/prizeri/1н.jpg

Бойко Дарина 6 клас - ІІ місце (Шабатівська Г. Б.)

Математика

/Files/images/prizeri/3.jpg

Поволоцька Анастасія 8 клас - ІІІ місце (Фик О. З.)

Стодола Назарій 9 клас - 4 місце (Шимків Н. М.)

Пасальський Олександр 11 клас - 7 місце (Легутко В. В.)

Географія

Возна Вікторія 8 клас - І місце (Сава В. Р.)

/Files/images/prizeri/9.jpg

Стодола Назарій 9 клас - ІІ місце (Сава В. Р.)

Трудове навчання

Бойко Лілія 9 клас - 10 місце (Рогатинська Я. М.)

Колта Уляна 10 клас - 6 місце (Рогатинька Я. М.)

Англійська мова

Возна Вікторія 8 клас - 5 місце (Шуя В. М.)

Солтис Ірина 10 клас - 5 місце (Федор О. О.)

Схаб Мар'яна 11 клас - 6 місце (Шуя В. М.)

Історія

/Files/images/prizeri/4.jpg

Задорожна Ірина 8 клас - ІІ місце (Довгань І. Я.)

Стодола Назарій 9 клас - І місце (Довгань І. Я.)

Астрономія

Пасальський Олександр 11 клас - 5 місце (Русиняк О. І.)


Хімія

/Files/images/prizeri/8.jpg

Зарічна Джулія 7 клас - ІІІ місце (Дарбишева Н. Д.)

Возна Вікторія 8 клас - І місце (Дарбишева Н. Д.)

Бойко Лілія 9 клас - 8 місце (Дарбишева Н. Д.)

Лехняк Марія 11 клас - ІІ місце (Дарбишева Н. Д.)

Фізика

Поволоцька Анастасія 8 клас - 6 місце (Русиняк О. І.)

Стодола Назарій 9 клас - І місце (Русиняк О. І.)

/Files/images/prizeri/6.jpg

Лехняк Марія 11 клас - І місце (Русиняк О. І.)

Біологія

Возна Вікторія 8 клас - І місце (Рогатинська Я. М.)

Лехняк Марія 11 клас - 4 місце (Рогатинська Я. М.)

Інформаційні технології

Бойко Лілія 9 клас - 10 місце (Фик О. З.)

Легка атлетика

/Files/images/prizeri/2.jpg

Карпишин Лілія 8 клас - ІІ місце крос 1000 м (Ваврикович О. М.)

/Files/images/prizeri/12.jpg

Шпунярський Богдан 11 клас - І місце крос 1500 м (Ваврикович О. М.)

Районна виставка-конкурс "Замість ялинки - зимовий букет"

/Files/images/prizeri/10.jpg

Сигіль Юлія 6 клас - І місце (робота "Дідух - різдвяний дух")

Дереворіз Анастасія 3 клас - І місце (робота "Лялька - мотанка")

VІІІ міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевчанка

Нарадка Тетяна 6 клас - 7 місце (Павук О. М.)

Зарічна Джулія 7 клас - 7 місце (Білінська М. В.)

Задорожна Ірина 8 клас - ІІ місце (Бутрин О. Є.)

Солтис Ірина 10 клас - 4 місце (Павук О. М.)

XVIIІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

/Files/images/prizeri/7.jpg

Дереворіз Анастасія 3 клас - І місце (Рибойчук Н. З.)

/Files/images/14.jpg

Нарадка Тетяна 6 клас - ІІІ місце (Павук О. М.)

Возна Вікторія 8 клас - І місце (Бутрин О. Є.)

Стодола Назарій 9 клас - 5 місце (Бутрин О. Є.)

Солтис Ірина 10 клас - 7 місце (Павук О. М.)

Лехняк Марія 11 клас - 6 місце (Бутрин О. Є.)

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова»

Сигіль Юлія 6 клас - ІІІ місце у номінації "Патріотична проза і поезія" (Фик О. З.)

Бойко Дарина 6 клас - ІІ місце у номінації "Образотворче мистецтво. Живопис" (Шабатівька Г. Б.)

Матіяш Ольга 11 клас - І місце у номінації "Образотворче мистецтво. Фотографія" (Фик О. З.)

Районний сокільсько-козацький змаг

Соколи школи - І місце (Сигіль Н. М.)

Конкурс духовної пісні "Молитва за Україну"

Хоровий колектив "Яблуневий цвіт" - ІІ місце (Свергун І. М.)

Кiлькiсть переглядiв: 338

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.