Година коду

11.12.2014

/Files/photogallery/786/Снимок.JPG

У рамках тижня інформатики в Україні проходить глобальна освітня ініціатива Година Коду, завданням якої є заохочення школярів до вивчення основ програмування. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180+ країнах світу.

До цієї найбільшої освітньої події активно долучилися учні 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яблунів.В рамках Години Коду учні спробували прості, веселі вправи з програмування. Вони пройшли лабіринт зі Злими птахами, Зомбі та дістались до омріяного жолудя Льодовикового періоду. Попереду їх чекають крижані візерунки з Анною та Ельзою, ігрова студія та код Пурха.

Для кожного курсу Години Коду розроблені та перекладені більш ніж 30 мовами підручники, які працюють на персональних комп’ютерах, смартфонах, планшетах, а деякі з них взагалі не потребують комп’ютерної техніки! Можна приєднатись з будь-якого місця, використовуючи будь-які наявні ресурси.

Кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні отримують основу для успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття.

/Files/photogallery/786/DSCN1552.JPG

Предметні тижні

Кiлькiсть переглядiв: 442