Вчителі англійської мови

Шуя Василина Михайлівна

Викладає у середніх та старших класах.

Федор Оксана Олексіївна

Викладає у молодших та старших класах.

Заходи щодо популяризації вивчення англійської мови

1.Створити на сайті школи інформаційну сторінку «Рік англійської мови – 2016» для відображення подій та заходів, присвячених вивченню англійської мови.

2.Залучити учителів англійської мови та активізувати діяльність педагогів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі у міжнародних англомовних освітніх проектах та програмах неформальної (дистанційної) освіти.

3.Забезпечити інформаційний супровід та консультативну допомогу педагогам, які виявили бажання складати онлайн тест на визначення рівня володіння англійською мовою від видавництв Оксфордського університету та «Макміллан Паблішерз» (Велика Британія).

4.Забезпечити інформаційний супровід та консультативну допомогу учням, які виявили бажання складати онлайн тест на визначення рівня володіння англійською мовою від видавництв Оксфордського університету та «Макміллан Паблішерз» (Велика Британія).

5.Інформувати вчителів англійської мови про можливості їх участі у зимовій та літній школі від Британської Ради. Проводити консультативний супровід цієї участі.

6.Провести підготовчу роботу щодо організації діяльності літніх англомовних таборів при загальноосвітніх навчальних закладах району.

7.Створити каталог інтернет - сайтів для учителів англійської мови.

8.Сприяти співпраці із видавництвами навчальної, методичної, довідкової та дитячої англомовної літератури, в тому числі з видавництвами Великої Британії.

8. Залучати учителів англійської мови, учнів загальноосвітніх навчальних закладів до участі у проектах і конкурсах, які проводять Корпус Миру США, Британська Рада в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти ASTR/ACCELS «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX), «Гринвіч», «PUZZLE».

9.Провести тренінг для вчителів з питань нового формату проведення державної підсумкової атестації для вчителів англійської мови.

10.Забезпечити участь вчителів англійської мови в обласних науково-методичних заходах (вебінарах, семінарах, тренінгах, майстернях) для учителів англійської мови від Міжнародного освітньо-методичного центру Пірсон-Дінтернал, видавництв Кембріджського університету, Оксфордського Університету, «Макміллан Паблішерз», «Експрес Паблішінг», проекту «ММPublications Teacher’s Academy».

11.Провести тренінг для вчителів з питань викладання англійської мови у 8 класі у 2016/2017 навчальному році.

12.Презентувати на сайті вчителів іноземної мови району матеріали досвіду роботи, кращі досягнення учителів англійської мови району.

13.Залучити вчителів англійської мови до участі в зустрічі з авторами національних підручників з англійської мови О.Карп’юк та Л.Морською при ТОКІППО.

14.Провести районний етап та забезпечити участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016» в номінації «Англійська мова».

15.Провести районний етап та забезпечити участь учнів у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

16.Сприяти підготовці та публікації методичних розробок учителів англійської мови навчальних закладів району на сторінках всеукраїнських фахових видань: «English language & culture», «Англійська мова та література», «Англійська мова в початковій школі», «Іноземні мови в школах України».

16.Провести моніторингове дослідження рівня освітньої підготовки учнів за результатами державної підсумкової атестації з англійської мови.

17.Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо активізації вивчення англійської мови в місцевих засобах масової інформації.

18.Про проведену роботу інформувати відділ освіти щокварталу до 1 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.