1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Молодь — найуразливіша до ВІЛ-інфекції категорія населення. Те, що робить молодих особливо вразливими зумовлюється недостатком усвідомлення небезпеки. Дослідження показують, що в Україні лише одна людина з десяти знає, як уникнути ВІЛ-інфікування. А це дуже тривожна статистика.

З метою ознайомлення молоді із проблемою захворюваності на ВІЛ/СНІД, шляхами передачі ВІЛ/СНІДу та заходів щодо його профілактики; формування адекватного розуміння проблеми існування хвороби СНІД, толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей, психолог - Денисова Марія Миронівна, соціальний педагог – Новоставська Любов Богданівна, соціальний працівник центру служби для сім'ї, дітей та молоді, спеціалістом Гусятинського РЦСССДМ Сус Т.М. спільно із учнями 9,10, 11 класів провели тренінг «Знати, щоб себе вберегти. Профілактика ВІЛ/СНІДу», перегляд фільму про СНІД (дітям 12-15 років).

/Files/images/dscf2587.jpg

По завершенню зустрічі учасникам тренінгового занять було вручено червону стрічку – символом боротьби з ВІЛ/СНІДом та розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

/Files/images/7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 155